SK Kostelní Lhota
Branky:
Slavík Šimon 8, Turek Tom 6, Kolář Denis 2, Vaňkát Tobias 2, Šprincl Kristián
Sestava:

Kolář Denis (Šprincl Kristián) - Roudnická Simona, Slavík Šimon, Šprincl Kristián, Turek Tom, Vaňkát Tobias, Urda Matouš, Urda Šimon, Kolář Denis, Lhotská Týna, Lhotský Vašík

Odložené utkání (z důvodu nepřízně počasí) na hřišti soupeřů. Počasí tentokrát ideální.
Od začátku bylo jasné, že budou mít Kounice převahu. Na straně Kostelní Lhoty měli na střídačce jen jednoho hráče, navíc se jim v průběhu prvního počasu lehce zranil brankář. Ten sice hrál dále v poli, ale změna to určitě není příjemná. Naše je potřeba pochválit za pěkné fotbalové akce. Některé góly padly díky dobré rozehrávce od brány, přesnými přihrávkami a úspěšným zakončením. Začátek druhého poločasu došlo k herní převaze soupeřů, zejména úniky jejich dvou technicky velmi dobrých útočníků. Když jsme vedli už jen o jeden gól, zabrali jsme a několika góly si vítězství pojistili.
Na penalty se tentokrát do brány postavil Kristián a měl velký úsěch - vychytal čtyři střely a díky tomu si můžeme připsat výhru i v této položce.
Tento týden nás čekají ještě dva zápasy, takže celému týmu držíme palce, aby hráli co nejlépe a z hřiště odcházeli zdraví a vysmátí.

malá připravka - KOUNICE
KOSTELNÍ LHOTA - KOUNICE  I. pol. 4:8 II. pol 6:11
datum 26.5.2015 celkově - výhra Kounice  10:19
(penalty 5:6)