Sokol Lipník
25.04.2015 - 17:00
Rozhodčí:
Petr Havlas

V prvním poločase se prakticky nic zvláštního nedělo. Oba týmy hrály celkem opatrně, a tak nepadla ani jedna branka.

Za to ve druhé půli se s nimi roztrhl pytel. Nejprve otevřel skóre Dort, pak přidal druhou trefu Doležal ml., který pak ještě upravil skóre na 3:0. Kounice sice okamžitě snížily, ale poslední slovo měl nakonec opět Doležal, který zkompletoval hattrick.

Ohlasy k zápasu

Tomáš Mencl (záložník, Lipník): „Byl to hodně vyrovnaný zápas a bylo to o tom, kdo dá první gól. Pak se to povedlo nám a začalo se hrát nahoru, dolů. A to jim ještě zachytal gólman. Nicméně je fakt, že i Kounice měly hodně šancí. Sice jsme na druhém místě tabulky, ale na postup do okresu to asi není. To už je velký skok. Musel by se hodně obměnit kádr.“

(převzato z fotbalunas.cz)